hymnal-468126_640

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą ludzi o różnym wieku, poczynając od młodzianów wieku szkolnego do umartwionych rodziców nastolatków. Pochodzimy z różnych części Polski oraz Litwy. Zamieszkujemy obecnie w Liverpool, UK. Tutaj prowadzimy swoje codzienne życie. Jedni pracują, inni się uczą, jeszcze inni doglądają w domu małe dzieci. Każdy z nas jest różny, z innym doświadczeniem i bagażem życiowym, o różnych pogladach i zamiłowaniach. Pomimo, spotkaliśmy się tutaj na obczyźnie i znaleźliśmy ten wspólny mianownik, który nas ciągle lączy.

Miłość do Boga i Jego uwielbienie poprzez muzyke i śpiew

Dzięki darom i zdolnościom, które otrzymaliśmy od Stwórcy, z większym lub mniejszym doświadczeniem i wykształceniem muzycznym, spotykamy sie w każdą niedzielę by uwielbiać Boga uzupełniając Eucharystię Świętą śpiewem i muzyką. Spotykamy się poza codziennymi obowiązkami na próby muzyczne, ktore nie mniej niż Niedzielna Eucharystia są wypełnione uwielbieniem i obecnością Ducha Świętego, który nas złączył i prowadzi.

Nasz cel

Nie mamy takowego. Nie dążymy do perfekcjonizmu ani do poziomu mistrzowskiego w muzyce. Wkładamy wiele pracy, wysiłku i miłości w to co robimy. Staramy się wszystyko robic najlepiej jak potrafimy. Szukamy przykładów u innych bardziej doświadczonych. Ciągle się rozwijamy i doskonalimy to co mamy już zrobione. Lecz wszystko co dla nas jest najważniejsze to ta wspólnota muzyczna, którą dzięki łasce Pana tworzymy, oraz nieustanne uwielbianie i wywyższanie Boga w tym co robimy.

Nasze pragnienia

Każde spotkanie rozpoczynamy modlitwą – pragniemy by własnie tak i pozostało. By w tym co robimy Bóg zajmował zawsze te najpoczetniejsze miejsce. On nas złączył – pragniemy by On nas i prowadził. Pragniemy by to co robimy dla Boga przyczyniałoby sie w jakiś sposób i dla tych którzy nas słóchają. Byśmy mogli naszym spiewem i myzyką przybliżyć Boga i Jego nieskończoną miłość do tych którzy jej tak bardzo pragną.

Wyślij formularz poniżej aby dowiedzieć się więcej lub dołączyć do nas.