Propozycje rekolekcyjne online na tydzień 21/02 do 27/02

 

Trwa Wielki Post, czas w którym chcemy przyjrzeć się naszej „drodze wiary”. Pomocny w tym może być nasz udział w rekolekcjach. Poniżej prezentujemy dwie propozycje, które w tym czasie pandemii odbywają się online:

  1. Pierwsza propozycja to Droga Abrahama.  Cykl czterech spotkań przygotowanych przez polską parafię w Londynie (na Devonii). Konferencje, odbywać się będą w kolejne poniedziałki bezpośrednio po wieczornej Eucharystii począwszy od 22 lutego, online pod tym linkiem: Parafia Devonia
  2. Kolejna propozycja, dla małżeństw, to Kurs małżeński. Kurs ten odbywać się odbędzie w soboty począwszy od 27 lutego o godz. 20.00. To cykl siedmiu spotkań, opracowanych w taki sposób, by pomóc każdej parze w pracy nad wzmocnieniem relacji. Kurs ten obejmuje następujące tematy: Wzmocnienie więzi, Sztuka komunikacji, Rozwiązywanie konfliktów, Moc przebaczenia, Wpływ rodziny – przeszłość i teraźniejszość, Relacja seksualna, Miłość w działaniu. Kurs będzie prowadzony online przez aplikację Zoom. Zapisy pod tym linkiem: zapisy na kurs małżeński. 

Categories: Rekolekcje online