Msze Święte Rezerwacje

Zapisy przyjmowane na Msze Święte:

NIEDZIELNE MSZE ŚW.
  • NORTWICH 9.30
  • LIVERPOOL 12.30
  • WARRINGTON 15.00 (Kościoły tymczasowo zamknięte)

Zapisy na inne Msze Św. sa robione przed wejściem do kościoła.

Jak rezerwujemy?

1. Wybieramy dzień (Każda rezerwacja jest na 1 dzień – wybrany dzień zmieni się na szaro)
  2. Wypełniamy wymagane pola formularza (Proszę upewnić się ze dzień i poprawna Parafia jest wybrana!)
  3. W polu „Wpisz inne osoby (uwagi)” poinformuj nas czy dziecko będzie w wózku (ułatwi to nam planowanie miejsc w kościele) lub inne uwagi dotyczące rezerwacji
  4. Proszę upewnić się ze wpisany email jest poprawny aby otrzymać pierwszy email o wysłaniu formularza, drugi potwierdzający Twoje uczestnictwo. Proszę sprawdzić skrzynkę junk/spam, istnieje prawdopodobieństwo, że tam otrzymasz wygenerowany email.

Regulamin rezerwacji:

1. Rezerwacje akceptowane do max 2 godz przed Mszą (Rezerwacja po tym czasie nie jest gwarantowana!)
  2. Musisz poprosić o miejsce dla każdego członka rodziny, który chce uczestniczyć w liturgii.
  3. Rodzina usiądzie razem w tej samej ławce.
  4. Nie dołączaj miejsca dla osób, które nie są członkami twojego domu oprócz jednej osoby zaprzyjaźnionej z Twoim domem.
  5. Do kościoła przychodzimy w maseczkach lub zakrywamy usta i nos przy pomocy odzieży lub jej części.
  6. Dane z formularza rezerwacji są przechowywane przez trzy tygodnie.
Wczytuję kalendarz...
Informacja o prywatności