Msze Święte Rezerwacje

Informacje i regulamin rezerwacji:

1. Rezerwacje akceptowane do max 2 godz przesz Mszą (Rezerwacja po tym czasie nie jest gwarantowana!)
  2. Musisz poprosić o miejsce dla każdego członka rodziny, który chce uczestniczyć w liturgii.
  3. Rodzina usiądzie razem w tej samej ławce.
  4. Nie dołączaj miejsca dla osób, które nie są członkami twojego domu oprócz jednej osoby zaprzyjaźnionej z Twoim domem.
  5. Wpisz imiona swojej rodziny w polu „Wpisz inne osoby (uwagi)”
  6. Wpisz imię i nazwisko osoby zaprzyjaźnionej z Twoim domem w polu „Wpisz inne osoby (uwagi)”
  7. W polu „Wpisz inne osoby (uwagi)” poinformuj nas czy dziecko będzie w wózku (ułatwi to nam planowanie miejsc w kościele)
  8. Do kościoła przychodzimy w maseczkach lub zakrywamy usta i nos przy pomocy odzieży lub jej części.
  9. Dane z formularza rezerwacji są przechowywane przez trzy tygodnie.

Otrzymasz dwa maile (Proszę upewnić się sie ze wpisany email jest poprawny), pierwszy o wysłaniu formularza, drugi potwierdzający Twoje uczestnictwo. Proszę sprawdzić skrzynkę junk/spam, istnieje prawdopodobieństwo, że tam otrzymasz wygenerowane maile.

Wczytuję kalendarz...
Informacja o prywatności