NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA – 20 czerwca 2019

1. Kościół od samego początku głosi wiarę w prawdziwą, substancjalną obecność Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Chrystus, ustanawiając Najświętszy Sakrament podczas Ostatniej Wieczerzy, zostawił nam swoje Ciało i Krew jako pokarm na drogę do wieczności. W dzisiejszej uroczystości wyznajemy naszą wiarę w obecność Chrystusa ukrytego pod postaciami chleba i wina.
  2. Jest do nabycia najnowszy nr Gościa Niedzielnego główny temat o kryzysie ojcostwa; Jak być dobrym ojcem. Jest też do nabycia miesięcznik Różaniec.
  3. Dzisiaj obchodzimy ustanowiony przez ONZ Międzynarodowy Dzień Uchodźcy. Naszą modlitwą wspieramy wszystkich, którzy z powodu wojny, prześladowań i w obronie życia byli zmuszeni opuścić własne domy i ojczyznę.
  4. Za tydzień z okazji uroczystości Piotra i Pawła odbędzie się zbiórka do puszki na tzw. Świętopietrze.

Wersja elektroniczna biuletynu parafialnego gotowa do pobrania i wydrukowania jest udostępniana na początku każdego miesiąca.

june19
Pobierz Biuletyn: