New Pastoral Liverpool

78367282_103290401158584_4442814209360658432_n

Szczesc Boze wszystkim parafianom okregu Liverpool oraz Merseyside
Serdecznie witamy na stonie naszej nowo powstalej Grupy NewPastoral .

Z wielka przyjemnoscia chcielismy zaprosic do udzialu w nowej formie duszpasterstwa jaka sa male grupy domowe.Na spotkania zapraszamy wszystkich parafian bez wzgledu na wiek ,preferencje duchowe,polityczne badz swiatopogladowe.Jak tlumaczy ks.Boguslaw Brzys,rektor Polskiej Misji Katolickiej we Francji,pomyslodawca i tworca projektu , NewPastoral oparty jest na slowach Pana Jezusa z Ewangelii sw.Mateusza (Mt18,20)”Gdzie sa dwaj albo trzej zebrani w imie moje ,tam ja jestem posrod nich.”

Wszelkie informacje mozna znalezc na stronie internetowej newpastoral.net.Wszystkich zainteresowanych uczestniczeniem w spotkaniach lub wspoltworzeniem grup jako ich gospodarze prosimy o kontakt emailowy newpastoral@parafialiverpool.org, lub o kontakt na stronie facebook naszej wspolnoty.

Pozdrawiamy serdecznie.Ks.Grzegorz,oraz ekipa pilotazowa Malgosia,Edytka oraz Bartosz.Z Bogiem

Wyślij formularz poniżej aby dowiedzieć się więcej lub dołączyć do nas.